Sākums
en lv ru

               

Lielā talka Mežavairogos

22. aprīlī pl. 12.00


Pavasara talkas laiks ir klāt! Plānojam paveikt:
* savākt atkritumus ceļa malās līdz šosejai
* sakopt voljērus suņiem
* izstaidzināt suņus
* sakopt lāču voljēru
* nojaukt novecojušās konstrukcijas

Līdzi var ņemt: akumulatora skrūvgriežus konstrukciju nojaukšanai, grābekļus, lāpstas- voljēru tīrīšanai (to visiem var nepietikt).

Priecāsimies par dāvānām: kokmateriāliem- dēļi, bruses, latas, melnajām koka skrūvēm (~45 mm, 72mm), apaļkokiem.

Īpaši gaidām ciemos metinātāju ar savu aparātu- lāču mājas lūkām un durvīm nepieciešami daži uzlabojumi (iepriekš lūdzam uzzvanīt- 24422440)

Dzīvniekiem arī noderēs: suņu kakla siksnas, pavadas suņiem (sākot no 3m), kaķu smiltis, pretparazītu līdzekļi kaķiem un suņiem, augļi- āboli, vīnogas, banāni (lāčiem, degunlācīšiem), dārzeņi- burkāni, bietes kāposti- lāčiem un daudzām citām mutēm.

Priecāsimies arī par finansiālu ziedojumu mūsu ziedojumu kastītē vai kontā.

Paldies visiem un uz tikšanos!

 

 

Mūsu atsaucīgie un mīļie apmeklētāji!

Kā vienmēr brīvdienās gaidām jūs ciemos - gan labi pavadīt laiku, gan pastaigāties ar suņiem, gan samīļot kaķus! Un šoreiz mums ir lūgums - tā kā pašreiz patversmē ir gana gan sausbarības, gan arī paklājamo materiālu, mēs būsim ļoti pateicīgi kaut par 50 centu lielu naudas ziedojumu (kastīte ziedojumiem ir patversmes teritorijā), jo klāt pavasaris ar atblusošanu un attārpošanu, gan arī salmu iepirkšanu pakaišiem, gan citām akūtām vajadzībām. Jau iepriekš paldies! Un lai jums visiem izdevušies un gaiši svētki!!!!


AKCIJA!!!

Izdariet labu darbu un pastāstiet citiem- Mans Rimi sāk akciju "Pērc, ziedo, pabaro!", kurā aicina ziedot barību patversmēs mītošo dzīvnieku atbalstam. Bet tas vēl nav viss - ja ziedošanas brīdī tu uztaisīsi selfiju un publicēsi soctīklos ar tēmturi #percziedopabaro, par katru foto patvērsmē mītošajiem dzīvniekiem papildus tiks sarūpēts viens Whiskas mitrās barības iepakojums. Iegriezies ciemos un iepriecini mūsu četrkājainos draugus!

 


Pavasaris mūs ar laikapstākļiem nelutina- apmeklējot patversmi velciet ūdensizturīgus apavus! 

 


Lūgums pēc kaķu smiltīm!

Šodien mūsu patversmē nāks klāt vel 20 murrātaji no nodegušas majas Salaspilī. Kaķu smiltis mums vienmēr ir akūta vajadzība, bet šoreiz it īpaši. Lūdzam, ja braucat ciemos un gribat mums ko iedāvināt - atvediet smiltiņas kaķu tualetēm. Tāpat, ja iespējams, varat šim nolūkam pārskaitīt naudu. Konts:Ziedojumiem:


AS Swedbank
LV76HABA0551032528957

 
Ar norādi ZIEDOJUMS DZĪVNIEKU PATVERSMEI. 
Jau iepriekš paldies par atsaucību!

 


Sakām lielu paldies!

Esam tikuši pie sen kārotas un neatsverami noderīgas lietas - mums ir iedāvināta fotokamera, kas palīdzēs beidzot parādīt patversmes dzīvniekus vislabākajā to izskatā:)! Par šo dāvanu mēs sakām mīļu, lielu, pat milzīgu paldies Olaines novada pašvaldības Pieaugušo izglītības centra māksliniekiem, un īpaši Rudītei Babrei, Dacei Kārkliņai, Valdim Jurgelānam un Kristīnai Boļšedvorovai!

 

 


Svarīga informācija

No 2017.gada 1.janvāra Mežavairogi pārtrauc Cēsu patversmes "Lācīši" apsaimniekošanu. To uzņemas Cēsu dzīvnieku aizsardzības biedrība. Tālruņa numurs (zvanīt tikai no 1.janvāra) 27824172. Ar jautājumiem par dzīvniekiem, kuri adoptēti no Cēsu patversmes laikā no 01.02.2016. līdz 31.12.2016. vērsties Mežavairogos - 24422440.


 

Tuvojas Ziemassvētki, kad ļaužu sirdis atveras labiem darbiem un žēlsirdībai. DzP "Mežavairogi" un TC "Liiba" Ķekavā,Rīgas ielā 22a, visiem, kuri grib patversmi atbalstīt ar naudas ziedojumiem, ir uzstādījuši stendu ar ziedojumu kastīti. Būsim patiecīgi par jebkuru noziedoto summu, kuru izmantosim pārsvarā veterinārajām vajadzībām. Paldies!

Par stenda izgatavošanu un darba noorganizēšanu atsevišķa un sirsnīga pateicība Matīsam Taškānam, Inārai Verzai un Rīgas Amatniecības vidusskolas pasniedzējiem!


 

Ieskats Degpunkta ziedojumu vākšanas pasākumā. 

 

 


  

Rudens/ziemas sezonas izmaiņas patversmes apmeklējumos.

Pirmkārt, vēlamies teikt lielu paldies visiem, kuri velta savu laiku, sirds siltumu un arī līdzekļus, lai palīdzētu dzīvniekiem patversmē!

Otrkārt, ir sākusies rudens - ziemas sezona, un patversme lūdz visus iepazīties ar jaunajiem patversmes apmeklējuma nosacījumiem. Šajā laikā patversmi būs iespējams apmeklēt ik dienu, izņemot pirmdienas, kad mums ir vienīgā apmeklējumiem slēgtā diena, Apmeklējuma laiks pārējās nedēļas dienās - no plkst.12 - līdz plkst. 15:30 - ar aprēķinu, ka patversmes teritorija tiek pamesta 16:00. Mums nepieciešams, līdz iestājas tumsa, apkopt dzīvniekus. Par vēlmi pastaigāties ar suņiem turpmāk lūdzam paziņot pa tālruni 24422440. Pa šo pašu tālruni piesakāmi grupu apmeklējumi, dublējot pieteikumu e-pastā, kurš norādīts zemāk. Tapat lūdzam - saskaņot jebkuru Jūsu ievietoto sludinājumu par patversmes iemītniekiem ar mums e-pastā: patversme@mezavairogi.lv

Treškārt, potenciāliem adoptetājiem ir iespējams ierasties patversmē arī ārpus norādītajiem laikiem, iepriekš zvanot - 24422440.

Cerot uz turpmāku, sekmīgu sadarbību, 

Jūsu Mežavairogi.


Noteikumi pastaigām ar suņiem:

 1. Ierodoties patversmē, autotransports jāatstāj speciāli tam atvēlētā vietā ārpus patversmes teritorijas;
 2. Pirms brauciet pie mums, parūpējieties par atbilstošu apģērbu – pastaigas notiek lauku teritorijā;
 3. Doties pastaigā ar suni patstāvīgi var tikai persona, kura jau sasniegusi 16 gadu vecumu;
 4. Saņemot suņus pastaigai, obligāti uzklausiet norādījumus, kurus dod patversmes darbinieks – par maršrutu, par pastaigas ilgumu (minimāli VIENAM SUNIM – 30 minūtes), par izturēšanos, vedot konkrēto dzīvnieku);
 5. Kategoriski aizliegts ieiet blakusesošo privātmāju teritorijās;
 6. Suni izņem un ievieto atpakaļ voljērā TIKAI patversmes darbinieks.

Par šo noteikumu neievērošanu patversme neuzņemas nekādu atbildību!

Правила выгула собак:

 1. Приезжая в приют, автомашину оставляйте вне территории приюта, на специально отведенной стоянке;
 2. Перед поездкой выберите одежду для прогулки – она будет проходить в деревенских условиях;
 3. Вести самостоятельно собаку на прогулку может только лицо достигшее 16-летнего возраста;
 4. Получая собак для выгула, обязательно слушаться указаний, которые дает работник приюта – о маршруте, о длительности (минимально для ОДНОЙ СОБАКИ – 30 минут), о поведении, выгуливая конкретного животного;
 5. Категорически запрещается заходить на территории близлежащих хуторов;
 6. Собаку выводит и заводит в вольер ТОЛЬКО работник приюта.

За несоблюдение данных правил приют ответственности не несет!


 


 

Informācija DzP Mežavairogi apmeklētājiem

Ziemas sezona ir klāt. Gribam teikt patversmes apmeklētājiem, ka šajā sezonā visi savvaļas dzīvnieki vairs nav apskatāmi, taču ir iespēja palīdzēt patversmei -

Vienmēr esat laipni gaidīti doties pastaigā ar suņiem!

No tiem, kuri vēl nav gatavi vest suņus pastaigā, būsim priecīgi saņemt atbalstu patversmei ziedojumu veidā.

Interesentus gaidam no otrdienas līdz svētdienai no 11:00 līdz 17:00, pirmdiena – brīva.

 Paldies! Uz tikšanos!

 


 

„ Saimniek, kāpēc Tu mani nemeklē?” 2016  BILDES.

 

 


Pateicība

28.augusta iztāde "Saimniek, kapēc Tu mani nemeklē?" ir veiksmīgi noritējusi un noslēgusies. Mēs labi saprotam, ka ar tik lielu apmeklētaju skaitu (virs 70 suņi ar saimniekiem un ģimenēm) arī interese par pasākumu bilžu atainojumā ir liela, taču mūsu brīvpratīgajai un lieliskajai fotogrāfei Inesei Ābelei ir vajadzīgs laiks, lai visas 1400 bildes apstrādātu! Mežavairogi noteikti ievietos gan soc.tīklos, gan šeit gan bildes, gan pasākuma aprakstu un pateicības visiem, taču to darīsim dozēti un pamazām!

Pašreiz - visiem, dalībniekiem, darbiniekiem, brīvprātīgajiem un galvenais - atbalstītājiem - milzīgs paldies!!!

 


 

 

 


 

Video Translācija

 

 


 

Paldies nakts pastaigu dalībniekiem!

  3.jūnijā Mežavairogos noritēja vēl nebijis pasākums - nakts pastaigas ar suņiem. Neteiksim, ka viesu skaits bija liels - 25-30 cilvēki, taču mērķis tika sasniegts - visi suņi dabūja izstaigāties, un mēs sakām lielum lielu paldies ļaudīm, kuri nebaidījās no tumsas, odiem un neierastas apkaimes, lai sagādātu prieku mūsu astaiņiem. Tika baudīta zupa un dzerta kafija, tika daudz kas pārrunāts un noskaidrots. 

   Pasākumu var uzskatīt par izdevušos :) . Ceram vēl kādu reizi to atkārtot, lai atkal pulcētu ieinteresētus cilvēkus kopīgam vasaras nakts baudījumam.

   Paldies visiem, kuri bija klāt, paldies visiem, kuriem neizdevās atbraukt, bet kuri palīdzēja ar informācijas nodošanu un labām domām!

Mežavairogu komanda un apmierinātie rējēji.

 


 

18.martā noritēja "Mežavairogu" organizētās apmācības Baldones Pašvaldības policistiem

 

 

Baldones

 

Šodien notika DzP "Mežavairogi" organizētās mācības Baldones novada Pašvaldības policistiem, kurās ar kinologa Ivo Svennes gādību viņi apguva iemaņas, nepieciešamas saskarsmē ar suņiem, tostarp arī ne visai draudzīgi noskaņotiem. Tika mācīts nolasīt suņu ķermeņa valodu, pareizi tuvoties un apieties ar suni, kā arī - pats svarīgākais - pareizi nofiksēt suni, lai varētu nolasīt mikročipa numuru, kas būs ārkārtīgi noderīgi, ja pie policistiem nonāks dzīvnieks, kurš ir gan čipēts, gan arī reģistrēts Datu centrā, jo šajā gadījumā izpaliks dzīvnieka transportēšana uz patversmi, un saimnieks savu mīluli varēs atgūt nekavējoties.

Aicinām uz šādām mācībām pieteikties arī citu novadu PP darbiniekus! Tālr. 24422440.

 


 

 

No 01.02.2016. - 31.12.2016. patversme "Mežavairogi" apsaimniekos Cēsu dzīvnieku patversmi "Lācīši". Papildus informācija par apkalpojamajiem novadiem un izmaiņām patversmes darbā būs mazliet vēlāk. Vēl ir jāiekustas :)!

 


Organizējam apmācības pašvaldību darbiniekiem

Jaunajā gadā jauni notikumi! 2016. gada janvārī Mežavairogi uzsāk apmācību kursu pašvaldību darbiniekiem, policistiem, sabiedriskās kārtības dienestu darbiniekiem saistībā ar šajā gadā spēkā stājošos likumdošanu par suņu apzīmēšanu un reģistrāciju. 

No š.g. 1. jūlija pašvaldībām ir jāspēj nodrošināt ikviena suņa mikročipa nolasīšana un pārbaude reģistrā. Kā arī jānodrošina reģistrēšanas iespējas LDC datu bāzē pašvaldībā.

Apmācībās ietversim:

 • LDC datu bāze, darbs ar to- darba uzsākšana, reģistrēšana, mikročipa pārbaude.
 • Kas ir mikročips, mikročipa lasītājs, darbs ar to.
 • Kā droši nolasīt mikročipu sunim.
 • Pases, vakcinācijas apliecības- kādu informāciju tās sniedz.
 • Saistītā likumdošana (likumi, MK noteikumi, saistošie noteikumi).

Interesentiem piedāvājam kinologa konsultāciju, lai izprastu suņa valodu- kā zināt vai sunim tuvoties ir droši, kā rīkoties agresīvu suņu gadījumā, u.c. 

14. janvārī  apmācības notiks Salaspils novada Domē.

Nākamie rindā- Ķekavas, Ikšķiles, Inčukalna, Iecavas novadi.

 Aicinām pieteikties nākamos gribētājus! 

Tel. 26479144 Danuta PriedeAKTUĀLI

Patversmē noder:

suņu, kaķu sausās barības un konservi; pavadas, kakla siksnas; metāla bļodas un katliņi;

trauku mazgājamais līdzeklis un veļas pulveris; gumijas cimdi;kaķu smiltis, kaķu kastes;

 dažādi būri- mazajiem grauzējiem, trušiem, šinšillām, kaķu transportbūri, suņu transportbūri;

vienreizējie paladziņi, vienreizējās šļirces (1-20ml); ūdeņraža pārskābe; prettārpu, pretblusu līdzekļi;

prettārpu pasta mazajiem kaķēniem; dezinfekcijas līdzekļi;

dažādi kokmateriāli, žoga sieti, vārti, žoga stabi; skrūves, naglas; jumta seguma materiāli;

lāpstas, grābekļi, slotas; ķerras; un daudzas citas saimniecībā derīgas lietas.

Paldies!

 Latvijas dzīvnieku patversmēs mīt ļoti daudz dzīvnieku. Aicinu ikvienu sazināties ar sev tuvāko dzīvnieku patversmi un sagādāt cienastu kādam dzīvniekam!

  

Ja vēlaties veselu, socializētu un sterilizētu dzīvnieku,

aicinām ADOPTĒT suni vai kaķi patversmē! 

MĀJAS ZOO - VISI DODAMIES ZIEMAS MIEGĀ - LĪDZ PAVASARIM!!! 

 

DZĪVNIEKU PATVERSME

Dzīvnieku patversme strādā visu diennakti.

Tiem, kuri vēlas doties pastaigā ar suņiem, iesakam iepriekš piezvanīt un vienoties par izdevīgāko laiku.

Vēlamais pastaigu laiks ziemas sezonā:

            katru dienu no pl. 11.00 līdz 16.00.             

 Lūdzam vēlāk nebraukt- ir ļoti tumšs! :)

Parasti pie mums ir apmēram 100 adoptējamu suņu un vairāk kā 60 kaķu .

 

Pie mums nonāk dzīvnieki no Iecavas, Baldones, Ķekavas, Salaspils, Bauskas, Siguldas, Rundāles, Ādažu, Limbažu, Pļaviņu, Viļānu, Riebiņu, Mārupes, Daugavpils,  Ropažu, Inčukalna, Ikšķiles, Rēzeknes, Vārkavas, Kārsavas, Dagdas novadiem

,un daudzām citām vietām, ja vien ir kāda brīva vieta.

 

Uzņemam savvaļas dzīvniekus no visas Latvijas.

  

Ja vēlies mūs atbalstīt- ziedo:

 

DZĪVNIEKU PATVERSME MEŽAVAIROGI BIEDRĪBA

Reģ.nr. 40008187785
Swedbank
LV76HABA0551032528957

Paldies!

 

KOKAPSTRĀDE- izgatavojam videi un lietotājam drošas suņubūdas, kaķu mājiņas, āra tualetes.

 Ieskats Degpunkta ziedojumu vākšanas pasākumā

          

Sociālie Tīkli

Informācija pur mums sociālajos tīklos.

Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!