Brīnumainās pārvērtības
en lv ru

Lielā pateicībā par nenovērtējamu sadarbību salonam "Best Style"  esam nolēmuši izveidot jaunu sadaļu mūsu mājas lapā, kur visi interesenti varēs novērtēt, kā izskatās suns pirms un pēc friziera apmeklējuma. Lieki piebilst, ka sakoptam suņukam ir daudz vieglāk atrast mājas. Piedāvājam Jums divu suņu pārvērtības, blakus minot, ka abi jau atraduši sev jaukas dzīves vietas un mīlošus saimniekus.

Mūsu frizierītes strādā šeit:

DZIVNIEKU SKAISTUMKOPŠANAS SALONS "BEST STYLE" Ģertrūdes iela 106, Rīga, tel.nr. +371 28350136, +371 29776121

Rodžers pirms

Rodžers pēc 

pirms

 

pēc

Šoreiz mūsu frizierītes paveica īstu brīnumu no "savēlušās un pelēkās aitiņas"Čipas viņas izveidoja pasakaini skaistu baltu suni. Kad nācām ārā no salona, cilvēki apstājās, lai pajūsmotu par šo skaistumu. liels paldies mīļajām meitenēm no "Best Style"!!!

Čipa Pirms

Čipa pēc

Nākamajā bildē redzams, cik spalvas tika nogriezts un cik skaistas bikses mēs tagad nēsājam:)!

          

Sociālie Tīkli

Informācija pur mums sociālajos tīklos.

Sīkdatņu izmantošana

Šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas šādas sīkdatnes.
Tehniskās sīkdatnes - ļauj Tev brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot visas piedāvātās iespējas.
 
Analītiskās sīkdatnes - tiek apkopota informācija, kā Tu lieto tīmekļa vietni, kādas lapas biežāk apmeklētas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā.
 


Nospiežot “Piekrītu”, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai un apstiprini, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un kādiem nolūkiem tās tiek izmantotas.